Życzliwość przeciw przemocy

Dumni jesteśmy z naszych uczniów, którzy aktywnie wsparli inicjatywę klubu Interakt z Grudziądza pt. ŻYCZLIWOŚĆ PRZECIW PRZEMOCY ❣️ Akcja zorganizowana w „Międzynarodowy dzień zapobiegania przemocy wobec dzieci” połączyła środowisko młodzieży wraz ze środowiskiem studentów, aby uczynić ten dzień wyjątkowo radosnym dla najmłodszych❣️
 
👉 Celem głównym akcji jest budowanie świadomości społecznej w kwestii przeciwdziałania przemocy wobec dzieci oraz promowanie bezpiecznego i kochającego środowiska. Jednym z takich miejsc jest ta uczelnia i szkoła. 👌Tu cały tydzień są osoby, które służą pomocą psychologiczną, pedagogiczną i prawną, na którą mogą liczyć najmłodsi, jak również rodzice.
 
👉 Specjalne podziękowania za zorganizowanie gry terenowej dla Harcerzy „Lisowczycy”, dla Gabinetu Terapii i Edukacji w rozwoju Pani Emilii Wiśniewskiej za zajęcia rozwijające sensorykę u maluszków.
 
Chcielibyśmy również podziękować studentom pedagogiki ANS za cudownie pomalowane buźki szczęśliwych maluchów, baloniki, wyjątkowy klimat, a także za serce włożone w pomoc przy przygotowaniu całej akcji.