Nauka za granicą

Nauka języka z WSD na Malcie

Zespół Szkół Manager wraz z Wyższą Szkołą Demokracji, wychodząc naprzeciw potrzebom językowej edukacji, nawiązała współpracę z renomowanymi szkołami języka angielskiego na Malcie. To na początek, gdyż przygotowujemy już ofertę nauki języka hiszpańskiego, rosyjskiego i niemieckiego za granicą.

Dlaczego akurat Malta?

Jest to piękna wyspa, która poza przyjemnym klimatem, dobrą kuchnią i wspaniałymi krajobrazami, służącymi jako plan filmowy niejednej znanej produkcji, po sezonie letnim jest kolebką szkół języka angielskiego dla studentów z całego świata.

Wyjeżdżając na tego rodzaju kurs, masz możliwość poznania historii sięgającej tysięcy lat, gdyż pierwsze większe budowle na tej wyspie takie jak megalistyczne świątynie są najstarszymi budowlami w Europie i jednymi z najstarszych na świecie (około 3600 r. p.n.e.), są starsze od piramid w Egipcie.

Czym to się różni od tradycyjnego kursu?

Nauka języka za granicą to najprzyjemniejsza forma, do tego niesamowita przygoda!

Proponowane przez nas kursy są personalizowane pod względem celu, zainteresowań oraz poziomu umiejętności studenta. Jesteśmy pewni, że bardzo szybko zauważysz postęp, gdyż w przyjemnym klimacie, w międzynarodowym towarzystwie nauka języka przychodzi dużo łatwiej niż  w tradycyjnej szkolnej ławie.


Dlaczego warto wybrać naukę za granicą?

Nauka języka za granicą to najprzyjemniejsza forma, do tego niesamowita przygoda! Proponowane przez nas kursy są personalizowane pod względem celu, zainteresowań oraz poziomu umiejętności studenta. Jesteśmy pewni, że bardzo szybko zauważysz postęp, gdyż w przyjemnym klimacie, w międzynarodowym towarzystwie nauka języka przychodzi dużo łatwiej niż  w tradycyjnej szkolnej ławie.


Wiele narodowości w jednym miejscu

Wszystkie miejsca noclegowe jak również sama szkoła usytuowana  jest w pobliżu wielu tętniących studenckim życiem restauracji, kawiarni oraz barów, co umożliwia w przerwach jak również po zakończeniu zajęć kontynuację szlifu językowego, w luźnej atmosferze przy wspólnej integracji.


Edukacja długoterminowa

Drugą propozycją jest edukacja długoterminowa, czyli ukończenie semestru lub roku w szkole na Malcie, która przygotuje Cię do egzaminu prestiżowych organizacji takich jak IELTS, TOEFL, TOLES oraz CAMBRIDGE.
Wszystko zależy od Twoich potrzeb!
Zakwaterowanie
Nasi uczniowie mają możliwość wyboru jednego z trzech wariantów zakwaterowania. Najpopularniejszą opcją są rodziny goszczące “host family”, w których wraz z 2 lub 3 innymi studentami poznajesz maltańską gościnność za przystępną cenę. Istnieje również możliwość noclegu w apartamentach bądź hotelach.
 
Kontakt: tel. 56 465-04-37 lub kontakt@zsz-manager.pl
Zespół Szkół Manager w Grudziądzu