Nabór na rok 2021/2022 CZAS START

Ruszamy z naborem do Zespołu Szkół Manager w Grudziądzu!

 
To pierwsza w naszym mieście szkoła, w której będziemy kłaść nacisk na lekcje życia, odpowiedniej komunikacji, empatii, samorozwoju.  

Skutecznie wykształcimy Twoje kompetencje interpersonalne. Dla nas nie ma rzeczy ważniejszej niż wykształcenie kluczowych kompetencji przyszłości związanych z potrzebą ciągłego samorozwoju i poszerzania predyspozycji zawodowych w kierunku ciągłej aktualizacji swojej wiedzy i praktycznych umiejętności. A to jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki nauce w Zespole Szkół Manager.

W celu urozmaicenia  procesu kształcenia nasza młodzież będzie miała możliwość gościnnego uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez wykładowców i  specjalistów Wyższej Szkoły Demokracji im. ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu.
 
Potrzebujesz impulsu do działania na rzecz pozytywnych zmian.
Nasza szkoła to najlepszy wybór!
Zapisz się już dziś !

Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjną ofertę (Liceum | Technikum | Szkoła Branżowa).

Już niebawem odbędzie się cykl spotkań dzięki którym będziesz miał możliwość poznania mocnych stron Zespołu Szkół Manager w Grudziądzu, nasi eksperci odwiedzą Cię w Twojej szkole.

Zapraszamy również do Naszej Szkoły! Mieścimy się w budynku Wyższej Szkoły Demokracji przy ul. Legionów 57a w Grudziądzu
 
Chcesz wiedzieć więcej ? Przyjdź, napisz lub zadzwoń!
Zespół Szkół Manager w Grudziądzu